OFERTA ŚWIADCZONYCH PRZEZ NAS USŁUG


UDRAŻNIANIE KANALIZACJI METODĄ CIŚNIENIOWĄ WUKO
Nasza firma oferuje usługi udrażniania kanalizacji sanitarnej i deszczowej przy pomocy specjalistycznego sprzętu – WUKO. Dzięki WUKO jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie, nawet najtrudniejsze zlecenia takie jak: przepychanie – czyli udrażnianie trudnodostępnych instalacji np. rury ściekowe czy burzowe.

MONITORING KANALIZACJI SANITARNYCH
Drożność kanalizacji sanitarnych jest podstawowym wymogiem dla ich prawidłowego działania, dlatego oferujemy Państwu usługę polegającą na monitoringu kanalizacji zapewniając przy tym pełną dokumentację badanego odcinka kanału wraz z wykresami spadków, zlokalizowaniem uszkodzeń oraz film i zdjęcia z inspekcji. Utrzymanie właściwego przepływu w kanałach zapobiega cofaniu się nieczystości i wód opadowych, które ostatecznie doprowadzają do ich zablokowania. Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt dzięki któremu możliwe jest zdalne monitorowanie w kanalizacjach za pomocą mobilnej kamery.

CZYSZCZENIE I UDRAŻNIANIE INSTALACJI SANITARNEJ
Dzięki doświadczeniu i specjalistycznemu ekwipunkowi WUKO, podejmujemy się zadań takich jak - czyszczenie szamb ekologicznych, czyszczenie studzienek burzowych i sanitarnych, czyszczenie separatorów tłuszczu, czyszczenie drenaży, oczyszczanie rur z zalegających zanieczyszczeń, usuwanie tłuszczu metodą ciśnieniową w odpływach.

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH
Dysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym sprzętem, niezbędnym do opróżniania szamb. Świadczymy usługi asenizacyjne zarówno dla firm jak i dla klientów prywatnych, zamieszkujących na terenie : m. Poznań, m. Lubonia oraz poszczególnych gminach: Buk, Opalenica, Mosina, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Duszniki, Dopiewo, Komorniki, Suchy Las.
Oczyszczamy szamba należące do dużych i małych przedsiębiorstw, serwisujemy i opróżniamy przydomowe oczyszczalnie ścieków - zgodnie z ustawą o utrzymaniu porządku i czystości w gminach z późniejszymi zmianami odpady zostają zutylizowane na podstawie karty przekazania odpadu, czyścimy odpływy kanalizacyjne na posesjach prywatnych oraz na terenach działek ogrodowych – wykonujemy usługi w takich godzinach, aby wywóz nieczystości nie przeszkadzał w normalnym funkcjonowaniu firm oraz życiu codziennym klientów.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.
Zapraszamy również do galerii sprzętu jakim dysponujemy.